• Home
  • Brabants Heem
  • Lezingen
  • Agenda
  • Ervaringen delen
  • Vraag en Aanbod
  • Knippenbergprijs
  • Contact

  • Archeologie in Midden-Brabant

    De gezamenlijke heemkundekringen van regio 4 Midden-Brabant namen – op initiatief van de voorzitter van de Loon op Zand – in 2018 initiatief te proberen om de archeologische activiteiten in Midden-Brabant weer te activeren. Het leidde tot een druk bezochte happening in het Archeologie-weekend in oktober 2019. Inmiddels is AWN regio 24 weer actief met een bestuur dat volop plannen zit. Ze hebben een nieuwsbrief uitgebracht vol ambities en met een oproep om vooral met het bestuur contact te zoeken.

    AWN 24 Nieuwsbrief 01

    Mogelijk zijn er andere heemkundekringen in Midden-Brabant – buiten regio 4 – die graag bij het initiatief van AWN 24 aansluiten. Dat kan. In de nieuwsbrief staan de benodigde contactgegevens.

    Zie ook de website van AWN regio 24

     

    Op de foto opgraving van een Romeins graf in de nieuwbouwwijk den Bogerd in Udenhout in 2019.

    Geplaatst op: 11 oktober 2020, door: keesvankempen | Trefwoorden: Archeologie AWN 24 Midden-Brabant regio 4

    Jaarverslag NBAG 2022

    Website NBAG biedt informatie over archeologisch onderzoek

    Archeologiedagen Bolle Akker Erp

    Met CARE bodem van het Groene Woud onderzoeken

    logo
    • Home
    • Brabants Heem
    • Lezingen
    • Agenda
    • Ervaringen delen
    • Vraag en Aanbod
    • Knippenbergprijs
    • Contact

    Recente berichten

  • Nieuwsbrief 1 maart 2023
  • Familiefilms uit dorp Zeeland voor Brabant in Beelden
  • Eindhoven Museum op zoek naar vrijwilligers
  • Jaarverslag Brabants Heem 2022
  • Brabants-Heemfonds, steun voor vernieuwing
  • Jaarverslag NBAG 2022
  • Open Dag Heemschuur Heesch
  • Onderscheidingen gouden Heerlijkheid Oosterhout
  • Lezing: de wolf in de Loonse en Drunense Duinen?
  • Menu

  • Home
  • Knippenbergprijs
  • Vraag en Aanbod
  • Brabants Heem
  • Ervaringen delen
  • Agenda
  • Contact


  • Brabants Heem

    De stichting Brabants Heem overkoepelt momenteel 123 Brabantse heemkundekringen met meer dan 33.000 leden. Het bestuur van Brabants Heem en alle aangesloten kringen in Brabant zijn voor 100% vrijwilligersorganisaties. Daarom geeft het bestuur met enthousiasme en overtuiging veel aandacht aan het vrijwilligerswerk.


    Meer over Brabants Heem

    © 2008 - 2023 Brabants Heem | inloggen | ontwerp: Buro Hugo