• Home
  • Brabants Heem
  • Lezingen
  • Agenda
  • Ervaringen delen
  • Vraag en Aanbod
  • Knippenbergprijs
  • Contact

  • Brabants Dialectenfestival in Lieshout op 12 juni

    Het Brabants Dialectenfestival in Lieshout is na vier jaar weer terug. Het festival wordt op zondag 12 juni gehouden. Het thema is: “Blij dè ge d’r wir bent”.

    Nadat de harmonie het dorp rond getrokken is wordt het festival om 12.30 uur op de kiosk geopend door de Commissaris van de Koning, Mevr. I. Adema. Daarna gaan op diverse podia in het centrum, binnen en buiten de optredens van start. Ruim 25 zangers en vertellers gaan dan op diverse podia – binnen en buiten – laten horen wat voor moois het Brabants te bieden heeft. Daarnaast zijn er kraampjes met leuke Brabantse dingen en ook voor een hapje en een drankje wordt gezorgd. En – niet onbelangrijk – het festival is gratis toegankelijk.

    Vooraf aan het festival is op vrijdag 10 juni de jeugdmiddag voor de groepen 7 en 8 van de basisscholen van Lieshout-Mariahout. Op zaterdagavond 11 juni wordt de avond van de aan het festival verbonden schrijfwedstrijd georganiseerd. Dan zullen de genomineerden en de winnaars van deze wedstrijd bekend worden gemaakt en worden de dialectpenningen uitgereikt.

    Op  website www.brabantsdialectenfestival.nl  is meer informatie te vinden.

    Geplaatst op: 3 april 2022, door: Tjeu van Ras | Trefwoorden: Brabants dialect Festival Lieshout

    Dialectavond Brabanders en hun taal

    Schrijfwedstrijd Brabants Dialect 2022

    Online gemeenschap Brabanders en hun Taal

    14e Brabants Dialectenfestival in Lieshout verschoven naar 2022

    logo
    • Home
    • Brabants Heem
    • Lezingen
    • Agenda
    • Ervaringen delen
    • Vraag en Aanbod
    • Knippenbergprijs
    • Contact

    Recente berichten

  • Lezing over gilden Land van Cuijk
  • Lezing Ineke Strouken in Schijndel
  • Nieuwe site Land van Cuijk met steun Brabants Heem
  • Nieuwsbrief 1 maart 2023
  • Familiefilms uit dorp Zeeland voor Brabant in Beelden
  • Eindhoven Museum op zoek naar vrijwilligers
  • Jaarverslag Brabants Heem 2022
  • Brabants-Heemfonds, steun voor vernieuwing
  • Jaarverslag NBAG 2022
  • Open Dag Heemschuur Heesch
  • Menu

  • Home
  • Knippenbergprijs
  • Vraag en Aanbod
  • Brabants Heem
  • Ervaringen delen
  • Agenda
  • Contact


  • Brabants Heem

    De stichting Brabants Heem overkoepelt momenteel 123 Brabantse heemkundekringen met meer dan 33.000 leden. Het bestuur van Brabants Heem en alle aangesloten kringen in Brabant zijn voor 100% vrijwilligersorganisaties. Daarom geeft het bestuur met enthousiasme en overtuiging veel aandacht aan het vrijwilligerswerk.


    Meer over Brabants Heem

    © 2008 - 2023 Brabants Heem | inloggen | ontwerp: Buro Hugo