• Home
  • Brabants Heem
  • Lezingen
  • Agenda
  • Ervaringen delen
  • Vraag en Aanbod
  • Netwerk
  • Knippenbergprijs
  • Contact

  • Vacatures voor vrijwilligers

    Erfgoed Gelderland, Erfgoed Brabant en Erfgoedhuis Zuid-Holland slaan de handen ineen om vrijwilligers(organisaties) in de erfgoedsector te ondersteunen. Samen hebben zij de bestaande website www.erfgoedvrijwilliger.nl uitgebreid en verbeterd. Erfgoedvrijwilliger.nl heeft de afgelopen jaren al veel vrijwilligers en organisaties in het Gelderse erfgoedveld geholpen. Dankzij subsidie van het Prins Bernhard Cultuurfonds kon het platform worden uitgebouwd, zodat nog meer instellingen er gebruik van kunnen maken.

    Op de vernieuwde site:

    • Het aanbod aan vrijwilligersvacatures in de erfgoedsector, goed doorzoekbaar bij elkaar.
    • Informatie over het werken als vrijwilliger.
    • De website wordt ondersteund met een marketingcampagne, om de potentiële vrijwilligers bekend te maken met de vele mogelijkheden voor prachtig werk in musea, heemkundekringen, archieven, monumenten etc. Deze campagne zal worden gestart op het moment dat duidelijk is wanneer musea weer open mogen voor publiek.

    Zoekt u vrijwilligers om uw erfgoedinstelling te versterken? Vul dan het formulier in op https://www.erfgoedvrijwilliger.nl/vacature-plaatsen/

    Geplaatst op: 9 maart 2021, door: Tjeu van Ras

    75 jaar Heemkundekring Helmont

    Bomenwandeling in Leijpark Tilburg

    logo
    • Home
    • Brabants Heem
    • Lezingen
    • Agenda
    • Ervaringen delen
    • Vraag en Aanbod
    • Netwerk
    • Knippenbergprijs
    • Contact

    Recente berichten

  • 75 jaar Heemkundekring Helmont
  • Bomenwandeling in Leijpark Tilburg
  • Keti-Kotimaand 2023 in Tilburg, 150 jaar afschaffing slavernij
  • Nationale Archeologiedag in Boxtel
  • Markante personen en gebeurtenissen 's Gravenmoer
  • Stimuleringsprijs Brabants Heem deelname aan Brabants Erfgoedweekend
  • Op pad in Lith
  • Open Dag Heemschuur Heesch
  • Lezing over film 'Dorp aan de rivier'
  • Insignes voor twee leden Carel de Roy Alphen
  • Menu

  • Home
  • Knippenbergprijs
  • Netwerk
  • Vraag en Aanbod
  • Brabants Heem
  • Ervaringen delen
  • Agenda
  • Contact


  • Brabants Heem

    De stichting Brabants Heem overkoepelt momenteel 123 Brabantse heemkundekringen met meer dan 33.000 leden. Het bestuur van Brabants Heem en alle aangesloten kringen in Brabant zijn voor 100% vrijwilligersorganisaties. Daarom geeft het bestuur met enthousiasme en overtuiging veel aandacht aan het vrijwilligerswerk.


    Meer over Brabants Heem

    © 2008 - 2023 Brabants Heem | inloggen | ontwerp: Buro Hugo