• Home
  • Brabants Heem
  • Lezingen
  • Agenda
  • Ervaringen delen
  • Vraag en Aanbod
  • Netwerk
  • Knippenbergprijs
  • Contact

  • Voorstelling Kunst of Kliko in Schijndeel

    In ’t Spectrum aan Steeg 9 in Schijndel geven Cees en Anneke Prinsen op 12 december een lezing met als onderwerp: Kunst of Kliko. De voorstelling begint om 20.00 uur. Toegang kost 2 euro. Leden van de organiserende heemkundekring Schijndel hebben gratis toegang.

    In een avondvullend programma nemen Cees en Anneke Prinsen de bezoekers mee naar de wereld van kunst of spul dat in de kliko mag.

    • Heeft dat schilderijtje van opa slechts emotionele waarde?
    • Wanneer spreken we van antiek?
    • Houdt antiek zijn waarde of is er sprake van vraag en aanbod?

    Aan de hand van voorwerpen die ze zelf meebrengen, vertellen ze stap voor stap over goud- en zilvermerken, porselein, aardewerk, brons, tombak, bakeliet, beeldhouwwerk, glas en boeken. Voor de een zal het herkenning zijn, voor de ander helemaal nieuw. Leuk en interactief wordt het zeker want Cees en Anneke vragen of u voorwerpen wilt meebrengen en het verhaal wilt vertellen achter deze kleinoden. Een soort ‘Kunst en Kitsch-programma dus.

    Cees Prinsen is specialist in historie en volksleven en een ervaren taxateur. Anneke is columnist en zorgt met haar sappige verhalen voor de vrolijke noot.

     

    Geplaatst op: 6 december 2022, door: Tjeu van Ras | Trefwoorden: heemkundekring Schijndel heemkundekringen Kunst of Kliko

    Verlenging inschrijving Brabantse Heemdagen Oirschot

    75 jaar Heemkundekring Helmont

    Bomenwandeling in Leijpark Tilburg

    Nationale Archeologiedag in Boxtel

    logo
    • Home
    • Brabants Heem
    • Lezingen
    • Agenda
    • Ervaringen delen
    • Vraag en Aanbod
    • Netwerk
    • Knippenbergprijs
    • Contact

    Recente berichten

  • IJsvogel: ik zie van alles maar jullie moeten ook kijken
  • Podcast: met Wim Daniëls naar Italië
  • Dagboeken  verzetsvrouw Miet Schijns makkelijker te lezen
  • Boek 'Noord-Brabantse wapens en vlaggen'
  • Verlenging inschrijving Brabantse Heemdagen Oirschot
  • Nieuwsbrief Brabants Heem 1 juni 2023
  • Tentoonstelling 'Van èrpul tot tortilla'
  • Toneelstukjes in Erp
  • West-Brabants Archief aan de slag met een Erfgoedplan
  • Menu

  • Home
  • Knippenbergprijs
  • Netwerk
  • Vraag en Aanbod
  • Brabants Heem
  • Ervaringen delen
  • Agenda
  • Contact


  • Brabants Heem

    De stichting Brabants Heem overkoepelt momenteel 123 Brabantse heemkundekringen met meer dan 33.000 leden. Het bestuur van Brabants Heem en alle aangesloten kringen in Brabant zijn voor 100% vrijwilligersorganisaties. Daarom geeft het bestuur met enthousiasme en overtuiging veel aandacht aan het vrijwilligerswerk.


    Meer over Brabants Heem

    © 2008 - 2023 Brabants Heem | inloggen | ontwerp: Buro Hugo